تجهیز 90 درصدی تاکسی های منطقه 7 به سیستم پرداخت الکترونیک

پایگاه خبری و پرتال تهران هوشمند ، بهترین مرجع کسب خبر و درگاه های الکترونیک شهر تهران

17 ارديبهشت 1400 ساعت 18:07

سمیه حاجوی شهردار منطقه 7 از تجهیز 90 درصدی تاکسی های منطقه به سیستم پرداخت الکترونیک با هدف جلب رضایت و رفاه حال شهروندان خبر داد.

به گزارش تهران هوشمند به نقل از شهرنوشت ، سمیه حاجوی با اعلام این مطلب افزود: شهروندان می توانند با کارت شهروندی یا کارت مترو و اتوبوس از طریق کارتخوان‌های نصب شده در تاکسی، کرایه خود را پرداخت کنند.

به گفته وی اجرای کامل این طرح، معضلات همیشگی ناشی از کمبود پول خرد را به طور کامل از میان خواهد برد در نهایت رفاه حال راننده و شهروند را به همراه خواهد داشت.

شهردار منطقه 7 با اشاره به اینکه منطقه هفت دارای 2 پایانه تاکسیرانی روشندلان و سید خندان است، یادآور شد: جهت رفاه حال شهروندان و تاکسیرانان پایانه های تاکسیرانی منطقه به نمازخانه ، سرویس بهداشتی و نیمکت مجهز شده اند.

وی با تاکید بر اینکه 31 خط تاکسیرانی در سطح منطقه هفت فعال است، عنوان کرد: 2هزار و 180 دستگاه تاکسی در خطوط تاکسیرانی منطقه فعالیت دارند که از این تعداد یکهزار و 518  دستگاه تاکسی خطی و مابقی گردشی هستند .

حاجوی با اشاره به جانمایی دفتر تاکسیرانی در پایانه تاکسیرانی سیدخندان جهت تسریع در انجام امور اداری  و رفاه حال تاکسیرانان، اظهار داشت: اصلاح هندسی پایانه تاکسیرانی سید خندان به منظور تسهیل در دسترسی تاکسی ها و مسافرین به خطوط نوبنیاد ، تجریش و پاسداران و استقرار  اکیپ های بازرسی و نظارت تاکسیرانی مجهز به 4 دستگاه خودرو جهت رسیدگی فوری به شکایت ها و درخواستهای شهروندان در پایانه ها و خطوط تاکسی از دیگر اقدامات اجرا شده از سوی این معاونت بوده است.

به گفته وی با هدف بهینه سازی خطوط و همچنین رفاه حال شهروندان تغییراتی در چیدمان خطوط واقع در پایانه ضلع غربی پل سیدخندان در دست بررسی است که به زودی نهایی شده و به اجرا درخواهد آمد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران هوشمندکپی رایت © 1397 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
logo-samandehi