فاز اول پروژه بزرگراه شهید بروجردی تا سال آینده به بهره برداری می رسد

پایگاه خبری و پرتال تهران هوشمند ، بهترین مرجع کسب خبر و درگاه های الکترونیک شهر تهران

 معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: تلاش می کنیم تا سال آینده فاز اول پروژه بزرگراه شهید بروجردی به بهره برداری برسد.

به گزارش تهران هوشمند و به نقل از شهرنوشت ایرج معزی با اشاره به بازدید صبح امروز شهردار تهران از چند پروژه عمرانی پایتخت گفت: یکی از پروژه ها، پروژه بهسازی پل گیشا بود که درباره آن حساسیت‌هایی وجود داشت و لازم بود آقای حناچی شخصاً از آن بازدید کند و در جریان طرح جدید این پروژه قرار بگیرد. مهم ترین این حساسیت ها مربوط به نگه‌داشت پل گیشا تحت عنوان پل سبز زندگی است که آقای حناچی درمورد این موضوع دستورات لازم را صادر کرد و در جریان جزئیات آن قرار گرفت.
وی ادامه داد: بعد از پل گیشا، همراه ایشان به تونل زیرگذر استادمعین - آزادی رفتیم. خوشبختانه با دستور آقای حناچی این پروژه عمرانی به طور کامل فعال شده است.
معزی با اشاره به این‌که بعد از تونل زیرگذر استاد معین و در مسیر رفتن به منطقه ۱۸، به خواست شهردار به طور سرزده از کارگاه عمرانی میدان فتح بازدید کردیم، گفت: این بازدید برای اطلاع از آخرین وضعیت سر و سامان دادن به کارگاه‌های نیمه فعال انجام شد. در حال حاضر، یک قسمت از این کارگاه جمع شده است و ‌رسیدگی به قسمت بعدی آن نیز در حال انجام است.
معاون فنی و عمران شهردار تهران با بیان اینکه در پایان هم نوبت به پروژه بزرگراه شهید بروجردی رسید، عنوان کرد: پروژه محور شریانی شهید بروجردی تا به حال بالای پنجاه درصد پیشرفت داشته است. فاز اول این پروژه تا سال آینده به بهره برداری می‌رسد، البته در مورد معارضین این پروژه نیز با مشکلات اندکی مواجه هستیم که شهردار منطقه تلاش می کند موضوع را حل کند.
معزی تصریح کرد: ما نیز در معاونت فنی و عمرانی تمام تلاشمان را برای تأمین نقدینگی به کار می‌بندیم تا این پروژه با سرعت، کیفیت و کم ترین مشکل پیش برود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران هوشمندکپی رایت © 1397 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
logo-samandehi