مقاومتی مقابل لغو طرح ترافیک نداریم

پایگاه خبری و پرتال تهران هوشمند ، بهترین مرجع کسب خبر و درگاه های الکترونیک شهر تهران

21 مرداد 1399 ساعت 14:57

محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران با اشاره به سخنان استاندار تهران مبنی بر اینکه ستاد کرونا اصرار به لغو طرح ترافیک دارد، اما شهرداری لغو نمی‌کند، گفت: شورای شهر هیچ مقاومتی در برابر اجرا یا لغو طرح ترافیک ندارد.

به گزارش از تهران هوشمند به نقل از معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران ، با اشاره به سخنان استاندار تهران مبنی بر اینکه ستاد کرونا اصرار به لغو طرح ترافیک دارد، اما شهرداری لغو نمی‌کند، گفت: شورای شهر هیچ مقاومتی در برابر اجرا یا لغو طرح ترافیک ندارد.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه ستاد ملی کرونا اختیار ویژه دارد که مصوبات را ملغی کند، گفت: اگر نظر ستاد ملی کرونا لغو طرح ترافیک است، باید با قاطعیت این موضوع را به صورت کتبی ابلاغ کنند.

او افزود: مسئولان ستاد ملی مقابله با کرونا نباید بلاتکلیف باشند و به مصاحبه‌های مطبوعاتی اکتفا کنند، چرا که این موضوع نیاز به قاطعیت دارد و اگر در این زمینه به نتیجه‌ای رسیده‌اند باید با قاطعیت تصمیم بگیرند و قطعا در صورت این تصمیم گیری مدیریت شهری تابع تصمیمات است.

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: بلاتکلیف گذاشتن این موضوع و تبدیل شدن آن به سوژه رسانه‌ها که دائما به آن بپردازند و پیگیری کنند، به صلاح جامعه و قاطعیت دولت در امر مبارزه با کرونا نیست.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران هوشمندکپی رایت © 1397 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
logo-samandehi