هر فصل یک پروژه عمرانی در پایتخت به بهره برداری می رسد

پایگاه خبری و پرتال تهران هوشمند ، بهترین مرجع کسب خبر و درگاه های الکترونیک شهر تهران

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در افتتاح بخش شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی گفت: در تیرماه و در زمان شروع کار بزرگراه شهید صیاد اعلام کردیم که هر فصل یک پروژه عمرانی در شهر تهران به بهره برداری خواهد رسید.

ایرج معزی در مراسم افتتاح بخش شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی با اشاره به جزئیات پروزه مذکور گفت: این پروژه از ابتدای افتتاح تا زمان بهره برداری مشکلات زیادی را پشت سر گذاشت، اما پس از تامین اعتبارات و رفع موانع دیگر موفق به بهره برداری از آن شدیم.

وی افزود: در تیر ماه و در زماه شروع کار در بزرگراه صیاد اعلام کردیم که هر فصل یک پروژه عمرانی در شهر تهران به بهره برداری خواهد رسید.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با تاکید بر مشکلاتی که در مسیر تکمیل بخش شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی وجود داشت، عنوان کرد: معارضات ملکی و تاسیساتی زیادی در مسیر این پروژه وجود داشت که با همکاری همه دستگاه ها مرتفع شد. یکی از مشکلات اجرای این پروژه، مشکلات ترافیکی بود که در زمان انجام کار در محدوده وجود داشت و با این حال کار متوقف نشد. 

معزی تصریح کرد: نوسانات قیمت در بازار یکی از بزرگ ترین مشکلات ما در انجام این پروژه بود. از سوی دیگر مراحل پایانی این پروژه با بارندگی های اخیر تهران همزمان شد و چند روزی در کار خلل ایجاد کرد، اما در نهایت توانستیم به وعده خود عمل کنیم و ادامه بزرگراه شهید صیاد شیرازی را در مهر ماه به بهره برداری برسانیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران هوشمندکپی رایت © 1397 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
logo-samandehi