اجرای طرح «عصرانه به وقت گردشگری» در تهران

پایگاه خبری و پرتال تهران هوشمند ، بهترین مرجع کسب خبر و درگاه های الکترونیک شهر تهران

11 خرداد 1402 ساعت 12:21

به گزارش تهران هوشمند به نقل از تهران رسانه ؛ مهدی سیف با اعلام این مطلب افزود: ستاد گردشگری با برگزاری جلسات عصرانه به وقت گردشگری، بر آن است تا در فضایی صمیمی، گفتگوهایی با محور گردشگری شهری با حضور هنرمندان، نویسندگان و فعالان عرصه گردشگری را در جهت ایجاد تعامل و هم اندیشی پایه گذاری کند.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران گفت: این گفتگوها فرصتی فراهم خواهد آورد تا روایت هایمان درباره تهران را با هم به اشتراک بگذاریم و به شناخت جامع از فضاهای شهری تهران و معرفی آخرین دستاوردها و خدمات نوین در این حوزه دست یابیم.

وی در ادامه اظهار داشت: هدف ما از برگزاری این جلسات ایجاد بستری مناسب برای انتقال تجربیات فعالان این حوزه و تقویت گفتمان گردشگری به ویژه تهرانگردی به عنوان یک عنصر فرهنگ ساز است.

وی افزود: با توجه به گرایش جوانان تهرانی به شناخت هویت شهرشان، این برنامه می تواند گامی موثر و مهم در جهت ارتقاء سطح دانش گردشگری به ویژه در حوزه تهرانشناسی باشد.

سیف با دعوت از فعالان گردشگری، راهنمایان، دانشجویان و علاقمندان این حوزه بیان داشت: شیوه برگزاری این جلسات به صورت بحث آزاد است و مخاطبان می توانند نظرات و پیشنهادات خود را در جلسه مطرح و در مورد آن به بحث و تبادل نظر بپردازند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران هوشمندکپی رایت © 1397 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
logo-samandehi
;