کلاب هاوس پلتفرمی که در شبکه های اجتماعی انقلاب به پا کرد

پایگاه خبری و پرتال تهران هوشمند ، بهترین مرجع کسب خبر و درگاه های الکترونیک شهر تهران

03 ارديبهشت 1400 ساعت 03:05

به گزارش تهران هوشمند به نقل از نبض فناوری ، به تازگی اخباری در فضای مجازی منتشر شده است که خبر از ساخته شدن یک شبکه اجتماعی جدید می‌دهند. شبکه اجتماعی جدیدی که توانسته است نظرات بسیار زیادی را به خود جلب کند، Clubhouse نام دارد. موضوعی که باعث شده است این شبکه اجتماعی تا این حد برجسته شود، رابط کاربری و اساس ساخت این شبکه اجتماعی بر اساس مکالمات صوتی است.

در شبکه اجتماعی Clubhouse کاربران به جای مکالمات متنی یا ارسال عکس و ویدئو، با حضور در اتاق‌های ساخته شده توسط سایر کاربران می‌توانند به صور زنده درباره موضوعات مختلف با یکدیگر صحبت کنند، بدون اینکه صحبت‌های آن‌ها در نرم افزار ذخیره یا بعدا قابل باز پخش شدن باشد.

این شبکه اجتماعی فعلا در مرحله آزمایشی قرار دارد و شرکت سازنده آن برای مرحله آلفا Clubhouse را صرفا در اختیار کاربران سیستم عامل iOS قرار داده است. هنگامی که فرد برای اولین بار وارد این شبکه اجتماعی شود، با صفحه‌ای بسیار ساده و رابط کاربری بسیار روان رو به رو خواهد شد. در این صفحه کاربر اتاق‌ها در حال استفاده توسط سایر کاربران و همچنین اتاق‌هایی که قرار است در تاریخ مشخصی در دسترس کاربران قرار گیرد را مشاهده خواهند کرد. کاربران در شبکه اجتماعی کلاب هاوس می‌توانند بدون نگرانی از ضبط شدن مکالمات خود با صحبت کردن بپردازند.

گفتنی است این شبکه اجتماعی فعلا در نسخه اولیه به سر می‌برد و به این ترتیب تمامی افراد امکان عضویت در آن را ندارند. برای عضویت در این شبکه اجتماعی کاربر نیاز به دریافت یک دعوتنامه از طرف فردی که در کلاب هاوس عضو است خواهد داشت. در ماه می گزارش شده بود که این شبکه اجتماعی دارای 3500 کاربر است و به طور قطع باید گفت که این شبکه اجتماعی در حال حاضر بیش از هر زمانی کاربر دارد و در صورتی که هر کدام از افراد یک کاربر را دعوت کرده باشد در حال حاضر باید حداقل 7000 کاربر فعال در شبکه وجود داشته باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران هوشمندکپی رایت © 1397 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
logo-samandehi