مجموعه تفریحی ارم بازگشایی می شود

پایگاه خبری و پرتال تهران هوشمند ، بهترین مرجع کسب خبر و درگاه های الکترونیک شهر تهران

03 ارديبهشت 1400 ساعت 02:53

به گزارش تهران هوشمند به نقل از خبر آنلاین ، مدیرعامل شرکت ارم سبز از بازگشایی مجموعه تفریحی ارم از بهار سال آینده خبر داد و گفت: طرح استقبال از بهار در پارک ارم در حال اجراست.

مسعود سلیم‌ جوهری، مدیرعامل شرکت ارم سبز با اشاره به بازگشایی پارک ارم در سال ۱۴۰۰، از اجرای طرح استقبال از بهار در پارک ارم خبر داد و اظهار کرد: در راستای افزایش کیفیت خدمات به مشتریان تمامی واحدها به صورت شبانه‌روزی اقدام به بازسازی و زیباسازی و اخذ استاندارهای پارک می‌کنند.

وی با اعلام اینکه چشم‌انداز نه‌چندان روشن از بین رفتن کرونا از طرفی و وضعیت نابه‌سامان سلامت روحی و روانی جامعه در وضعیت یک ساله کنونی و ابهام و در وضعیت سفرهای نوروزی مجموعه پارک ارم را بر آن داشته که با همکاری پزشکان و فناوری اطلاعات به دنبال ایجاد فضای مناسب و با فاصله‌گذاری فیزیکی برای تفریحات نوروزی مردم باشد.

مدیرعامل شرکت ارم سبز با بیان اینکه استفاده از دستگاه‌های بازی، با متدهای تعیین شده توسط متخصصین بهداشتی و درمانی منوط به تأیید ستاد استانی کرونا است، افزود: با استفاده از فناوری اطلاعات و پذیرش هوشمند مخاطبین جلوی هرگونه تجمعی را در مجموعه بزرگ ارم می‌گیریم و علاوه بر مباحث یاد شده، تلاش می‌کنیم که فضای ورزشی استفاده‌کنندگان با کمترین تماس و تجمع در پی توسعه بهداشت روانی جامعه باشد.

سلیم جوهری با بیان اینکه در حوزه باغ وحش نیز علاوه بر کرونا باید مراقب سلامت حیوانات و جلوگیری از بیماری‌های مشترک انسان و حیوان باشیم، اظهار کرد: سعی می‌کنیم در کنار همه محدودیت‌های ناشی از کرونا، روح زندگی در این بخش از بین نرود و به بهبود دمای هوا و استفاده از فضای باز و روش‌های نوین فاصله‌گذاری و ضدعفونی تاحد امکان فشار ذهنی و روانی را از شهروندان و میهمانان شهر کم کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران هوشمندکپی رایت © 1397 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
logo-samandehi