سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران برگزار می شود

پایگاه خبری و پرتال تهران هوشمند ، بهترین مرجع کسب خبر و درگاه های الکترونیک شهر تهران

29 مهر 1399 ساعت 15:14

ثبت نام برای حضور در سیزدهمین جشواره وب و موبایل ایران تا ۳۰ آبان ماه انجام می شود و داوری آثار شرکت کننده در این جشنواره از اول آذرماه آغاز می شود.

به گزارش تهران هوشمند و به نقل از مهرنیوز، ثبت نام آثار در سیزدهمین دوره این جشنواره که از هفته گذشته آغاز شده است تا ۳۰ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

ثبت‌نام سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها مطبق روال سال‌های گذشته به صورت آنلاین خواهد بود و علاقه‌مندان برای شرکت در این رقابت می‌توانند با مراجعه به سایت www.iwmf.ir سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خود را برای حضور در این رقابت ثبت‌نام کنند و از دسته بندی و گروه بندی آثار در ۵ شاخه محتوا و خبری، سازمانی و اطلاع رسانی، کسب و کار، بازی و سرگرمی و گروه های ویژه اطلاع یابند.

پس از پایان مهلت ثبت نام که ۳۰ آبان ماه درنظر گرفته شده است، سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها توسط کمیته پذیرش مورد بررسی قرار خواهند گرفت و پس از تایید اولیه به صورت رسمی در جشنواره شرکت داده خواهند شد. پس از آن نیز این سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌توانند با قرار دادن کد رای‌گیری مردمی در سایت خود در بخش رای‌گیری مردمی و انتخاب بهترین سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فارسی از دیدگاه مردم، شرکت کنند.

داوری جشنواره وب و موبایل ایران از اول آذر ماه آغاز خواهد شد و تمام مدیران کسب‌وکار و همچنین توسعه‌دهندگان وب و موبایل ایران می‌توانند در داوری مرحله اول انتخاب بهترین سایت‌ها و اپلیکیشن‌های ایران مشارکت کنند.

داوری جشنواره وب و موبایل ایران هر ساله در سه مرحله با مشارکت بیش از ۳۰۰۰ نفر از فعالین این صنعت به صورت آنلاین برگزار می‌شود و برندگان جشنواره در پایان سال اعلام خواهند شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران هوشمندکپی رایت © 1397 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
logo-samandehi