لغو دورکاری یک سوم کارمندان استان تهران

پایگاه خبری و پرتال تهران هوشمند ، بهترین مرجع کسب خبر و درگاه های الکترونیک شهر تهران

08 مهر 1399 ساعت 13:23

استاندار تهران: دورکاری یک سوم کارمندان تهران لغو شد و تنها بیماران زمینه‌ای می‌توانند از بخش دورکاری استفاده کنند.

به گزارش تهران هوشمند و به نقل از  خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، انوشیروان محسنی بندپی با اعلام این خبر، افزود: براساس تصمیمات اتخاذ شده دورکاری یک سوم کارمندان در استان تهران لغو شد و کارمندان همانند سابق در سرکار حاضر می‌شوند.
وی درباره افزایش بیماران کرونایی نیز گفت: تعداد بستری‌ها بیشتر شده، اما الحمدالله تعداد فوتی‌ها ناشی از بیماری کرونا افزایش نداشته است.
استاندار تهران افزود: در استان در یک مقطعی از سال روند بستری شدن بیماران کرونایی ما افزایش پیدا کرد، اما از دوم مرداد شروع به کاهش کرد، هرچند که اکنون نیز در استان تهران اوج بیماری را داریم و روند بستری شدن بیماران کرونایی در این سه چهار روز اخیر دوباره افزایش داشته است.
وی درباره آمار فوت ناشی از بیماری کرونا نیز گفت: فوتی‌های ما بیشتر نشده است، اما نمودار نشان می‌دهد تعداد بستری هایمان در استان تهران روند افزایشی محسوسی دارد و خدا را شکر برغم روند افزایشی بستری‌ها تعداد فوتی خیلی افزایش پیدا نکرده است.
آقای محسنی بندپی درباره شناور سازی کار ادارات نیز گفت: برنامه ریزی در این خصوص نداریم، چون با دستور رئیس جمهور مدارس به صورت غیر حضوری (مجازی)، حضوری و سیستم آموزش صدا و سیما انجام می‌شود و برغم این که از ۱۵ شهریور مدارس باز است ما اوج ترافیکی را ناشی از بازگشایی مدارس نداریم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران هوشمندکپی رایت © 1397 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
logo-samandehi