اپل همچنان با فاصله بسیار ، پرفروش ترین برند ساعت های هوشمند محسوب می شود

پایگاه خبری و پرتال تهران هوشمند ، بهترین مرجع کسب خبر و درگاه های الکترونیک شهر تهران

27 شهریور 1400 ساعت 17:36

بر‌اساس برآوردهای جدید، اپل با فروش ۹٫۵ میلیون دستگاه اپل واچ در فصل دوم ۲۰۲۱، توانسته است بیشترین سهم از بازار ساعت‌های هوشمند را ازآنِ خود کند.

اپل واچ‌ها همواره محصولات بسیار محبوب و پرفروشی در بازار پوشیدنی‌ها بوده‌اند و سال‌ها است با فاصله زیادی بیشترین سهم این بازار را کسب کرده‌اند. ظاهرا اپل توانسته این روند را حفظ کند و طبق برآوردهای جدید جامعه تحلیلی استراتژی آنالیتیکس، غول دنیای فناوری در بازه مذکور ۹٫۵ میلیون دستگاه اپل واچ را روانه بازار کرده است که درمقایسه‌با مدت مشابه سال گذشته ۴۵ درصد افزایش یافته است.

این عملکرد چشمگیر سبب شده است که اپل ۵۲٫۵ درصد از سهم بازار را ازآنِ خود کند؛ البته باید به این نکته اشاره کرد که سهم بازار اپل درمقایسه‌با سال گذشته میلادی اندکی کاهش یافته است. بااین‌حال، اهالی کوپرتینو همچنان نیمی از بازار ساعت‌های هوشمند را دراختیار دارند و فاصله چشمگیری با سایر رقبا ایجاد کرده‌اند. دراین‌میان، گفته می‌شود که اپل واچ سری ۶ پرفروش‌ترین ساعت هوشمند جهان محسوب می‌شود. نیل مووستون، مدیر اجرایی استراتژی آنالیتیکس، دراین‌باره می‌گوید:

اپل واچ سری ۶ امروزه به‌دلیل ترکیب طراحی زیبا و قابلیت‌های کاربردی، مجموعه‌ای از برنامه‌های پایش سلامتی و تناسب‌اندام، پرفروش‌ترین ساعت هوشمند جهان است.

همچنین، تخمین‌ها نشان می‌دهند که فروش محموله‌های سامسونگ نیز ۵۴ درصد رشد کرده و سه‌ماهه مذکور را با عرضه دومیلیون دستگاه به‌پایان رسانده است. این شرکت کره‌ای توانسته است ۱۱ درصد از بازار را به‌دست آورد.

تهران هوشمندکپی رایت © 1397 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
logo-samandehi