قابلیت حذف خودکار پیام بعد از 90 روز ، به واتساپ می آید

پایگاه خبری و پرتال تهران هوشمند ، بهترین مرجع کسب خبر و درگاه های الکترونیک شهر تهران

27 شهریور 1400 ساعت 18:45

بعد از انتقاد شدید از واتساپ برای تغییر سیاست‌هایش این شرکت تصمیم گرفته است با اضافه کردن ویژگی‎‌های حریم خصوصی فشار‌ها را کم کند و یکی از آن‌ها، امکان حذف خودکار پیام بعد از ۹۰ روز است.

واتساپ سال گذشته قابلیت پیام‌های خود حذف‌شونده را برای کاربران اندروید و iOS در دسترس قرار داد. این قابلیت به کاربران این امکان را می‌داد تا پیام‌هایی ارسال کنند که بعد از گذشت زمان تعیین‌شده به‌صورت خودکار حذف شوند. در حال حاضر کاربران تنها می‌توانند از این قابلیت برای حذف پیام‌ بعد از هفت روز استفاده کنند؛ اما واتساپ در حال کار روی اضافه کردن گزینه‌های بیشتری به این قابلیت است که به کاربران امکان می‌دهد پیام‌‎ خود حذف‌شونده با مدت‌زمان بیشتر یا کمتر از هشت روز ارسال کنند.

در فروردین امسال، واتساپ برای نسخه‌‎ی بتا به‌روزرسانی منتشر کرد که گزینه‌ی حذف خودکار پیام بعد از ۲۴ ساعت به آن اضافه شده بود. طبق شواهدی که WABetainfo به آن دست پیدا کرده، گزینه «حذف خودکار پیام بعد از ۹۰ روز» به نسخه‌ی بتا اضافه شده است.

با انتشار این به‌روزرسانی، کاربران واتساپ در هنگام ارسال پیام‌های خود حذف شونده گزینه‌های بیشتری خواهند داشت و بسته به نیاز خود می‌توانند بین گزینه‌های مختلف مانند ۷ روز، ۲۴ ساعت یا ۹۰ روز، یکی را انتخاب کنند.

تهران هوشمندکپی رایت © 1397 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
logo-samandehi