احتمال افزایش ظرفیت باتری خانواده اپل 13 قوت گرفت

پایگاه خبری و پرتال تهران هوشمند ، بهترین مرجع کسب خبر و درگاه های الکترونیک شهر تهران

27 شهریور 1400 ساعت 18:20

گفته می‌شود اپل قصد دارد نسل بعدی گوشی‌های هوشمندش را به باتری حجیم‌تری مجهز کند تا شارژدهی را افزایش بدهد و پشتیبانی از محتوای ۱۲۰ هرتز را بدون چالش خاصی به ارمغان بیاورد. 

شواهد نشان می‌دهد که اپل قصد دارد آیفون‌های امسال را صرف‌ نظر از تغییرات بنیادی در مؤلفه‌های طراحی، با همان شکل و شمایل آیفون ۱۲ رونمایی و عرضه کند. احتمالا کانون توجه این شرکت بیشتر روی بهبودهایی معطوف شده است که می‌تواند تأثیر بسزایی در تجربه کاربری مشتریان داشته باشد. یکی از این بهبودها احتمالا به شارژدهی آیفون‌های بعدی مربوط می‌شود و تاکنون چندین بار گزارش شده است. در جدیدترین اخبار، این موضوع بار دیگر تأیید شده است و گزارشی از Znet نشان می‌دهد که اپل در تمامی مدل‌های آیفون ۱۳، باتری حجیم‌تری در مقایسه با سال گذشته استفاده خواهد کرد.

این نخستین بار نیست که می‌شنویم سری آیفون ۱۳ می‌تواند باتری‌های بزرگ‌تری داشته باشد. در گذشته مینگ-چی کو گزارش داده بود که نسل بعدی گوشی‌های هوشمند اپل به باتری‌های بزرگ‌تری مجهز خواهند شد و به موجب آن، وزن آیفون‌های ۱۳ سنگین‌تر از مدل‌های قبلی خواهد بود. گفته می‌شود اپل در حال بررسی طرح‌های جدید برای صرفه‌جویی در فضا مانند تلفیق شکاف سیم‌کارت با مین‌بُرد است. گزارش جدید هم‌سو با افشای اطلاعات ظرفیت باتری آیفون‌های بعدی در یک پایگاه نظارت داده است که در خرداد گذشته توسط افشاگری در توییتر با نام کاربری L0vetodream رسانه‌ای شد.

طبق اطلاعات فاش‌شده، ظرفیت باتری آیفون ۱۳ مینی با ۸ درصد افزایش، از ۲۲۲۷ به ۲۴۰۶ میلی‌آمپر ساعت خواهد رسید؛ درحالی‌که آیفون ۱۳ و ۱۳ پرو افزایش ۹٫۹ درصدی تجربه خواهند کرد و ظرفیت باتری بالغ بر ۳۰۹۵ میلی‌آمپر ساعت ارائه خواهند داد.

تهران هوشمندکپی رایت © 1397 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
logo-samandehi