سرویس وام بلوبانک راه‌اندازی شد: تسهیلات بدون ضامن و وثیقه

پایگاه خبری و پرتال تهران هوشمند ، بهترین مرجع کسب خبر و درگاه های الکترونیک شهر تهران

19 بهمن 1401 ساعت 20:46

کاربران بلوبانک بدون نیاز به ضامن، ارائه چک، سفته و... تنها در مدت پنج دقیقه پس از درخواست خود، وام مورد‌نظرشان را دریافت می‌کنند.

بلوبانک در راستای ارائه قابلیت‌های نوآورانه بانکی و مالی، سرویس وام خود را راه‌اندازی کرد. در این سرویس، کاربران بلوبانک بدون نیاز به ضامن، ارائه چک، سفته و... تنها در مدت پنج دقیقه پس از درخواست خود، وام مورد‌نظرشان را دریافت می‌کنند. 

دریافت وام از سیستم بانکی معمولاً یک گزینه سخت و طولانی‌مدت به‌شمار می‌رود؛ به‌گونه‌ای که بسیاری را مجبور می‌کند تا برای رفع نیاز مالی ضروری خود به‌دنبال گزینه‌های دیگری مثل خرج‌کردن پس‌اندازها یا قرض‌کردن از دوستان و آشنایان بروند، اما از این پس کاربران منتخب بلوبانک می‌توانند روی این مجموعه و کمک آن حساب کنید. 

سرویس وام بلوبانک این امکان را در دسترس کاربرانش می‌گذارد تا نیازهای مالی ضروری خود را ظرف چند دقیقه، به‌شکل آنلاین و بدون کوچک‌ترین دغدغه‌ای برطرف کنند.

«محمد گرکانی‌نژاد»، مدیر عامل بلوبانک در مورد سرویس جدید این نئوبانک گفت:

«بلوبانک از همان ابتدای شروع فعالیت خود چند برنامه اصلی را دنبال می‌کرد که یکی از نخستین برنامه‌ها باز‌کردن حساب بانکی به‌شکل کاملاً آنلاین و غیرحضوری بود. در آن زمان این موضوع، ایده‌‌ای بلندپروازانه و حتی نشدنی به‌نظر می‌رسید، امروز اما در نقطه‌ای هستیم که این ایده کاملاً اجرایی و فراگیر شده است. پرداخت تسهیلات یکی از کار‌ها و کارکردهای اصلی یک بانک به‌شمار می‌رود، به همین دلیل بعد از ارائه قابلیت‌های متنوع و نوآورانه و تثبیت بلوبانک به‌عنوان نئوبانکی پیشرو، تصمیم به راه‌اندازی سرویس وام گرفتیم». 

 

سرویس وام بلوبانک درحال‌حاضر مراحل اعتبارسنجی خود را طی می‌کند و مراحل پرداخت وام از اسفندماه شروع خواهد شد.

برای دریافت این تسهیلات، میانگین (معدل) حساب کاربران در سه ماه منتهی به زمان پرداخت (آذر، دی و بهمن) مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. بر این اساس مشتریانی که میانگین حساب آن‌ها طی این بازه بیشتر از سه میلیون تومان باشد، می‌توانند از این سرویس استفاده کنند. گفتنی است پرداخت وام بلوبانک به همین شکل و براساس ارزیابی میانگین حساب سه‌ماهه ادامه می‌یابد.

این تسهیلات بدون ضامن و وثیقه و تنها براساس اعتبارسنجی انجام شده (عدم بدهی معوق بانکی، عدم چک برگشتی یا بدحسابی بانکی) و میانگین حساب به تمامی کاربران واجد شرایط پرداخت می‌شود. 

حداقل مبلغ وام بلوبانک سه میلیون تومان و سقف مبلغ پرداختی 10 میلیون تومان است که مطابق با میانگین حساب به کاربران پرداخت می‌شود.

زمان بازپرداخت وام حداکثر 6 ماه تعیین شده است که براساس آن هر کاربر می‌تواند زمان کوتاه‌تری را برای بازپرداخت انتخاب کند. کاربرانی که بازپرداخت وام خود را ظرف یک ماه و پیش از قسط اول انجام دهند، سود وام دریافتی را پرداخت نمی‌کنند.

این تسهیلات با نرخ سود 18 درصد و کارمزد حداکثر 5 درصدی پرداخت می‌شود. نرخ کارمزد وام براساس میزان فعالیت هر کاربر احتمال کاهش را دارد و کاربران فعال بلوبانک شامل تخفیف می‌شوند.

تهران هوشمندکپی رایت © 1397 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
logo-samandehi