شیائومی 13 پرو با گواهی رسمی مقاومت دربرابر آب عرضه خواهد شد

پایگاه خبری و پرتال تهران هوشمند ، بهترین مرجع کسب خبر و درگاه های الکترونیک شهر تهران

17 آذر 1402 ساعت 13:39

تیزر ویدیویی جدید شیائومی ۱۳ پرو نشان می‌دهد این دستگاه از گواهی رسمی IP بهره خواهد برد؛ یعنی دربرابر نفوذ آب و گردوغبار مقاومت خواهد داشت.

شیائومی ۱۳ پرو در تاریخ ۲۰ آذر رسماً معرفی خواهد شد. این گوشی امسال در رنگ سبز فانتزی جدید نیز عرضه خواهد شد و از طراحی دوربین به‌روز بهره خواهد برد. نکته‌ی جذاب دیگر درمورد این محصول این است سرانجام با گواهی رسمی IP عرضه خواهد شد. این شرکت با انتشار ویدیویی در ویبو فاش کرد که پرچم‌دار بعدی آن دربرابر نفوذ آب و گردوغبار مقاومت خواهد داشت. علاوه‌براین دوربین دستگاه مذکور می‌تواند در هر محیطی کار کند و به‌عنوان مثال امکان تصویربرداری از شب پرستاره را دراختیار شما قرار خواهد داد؛ قابلیتی که در شیائومی ۱۲ پرو وجود ندارد.

به گزارش GSMArena، کمیسیون بین‌المللی الکتروتکنیکال (IEC) باید رتبه‌ی IP را تأیید کند، درغیر این‌صورت، یک محصول از نظر قانونی نمی‌تواند باعنوان مقاوم دربرابر آب تبلیغ شود. گوشی‌های مقرون‌به‌صرفه‌ی شیائومی دارای رتبه‌ی رسمی IP53 هستند، به این معنی که دستگاه دربرابر گردوغبار ملایم و پاشش آب تا حدودی محافظت می‌شود. انتظار داریم شیائومی ۱۳ پرو مانند پرچم‌دار کنونی این شرکت یعنی شیائومی 12S اولترا با گواهی IP68 عرضه شود و این یعنی در شرایط سخت‌تر نیز دربرابر نفوذ آب و گردوغبار مقاوم خواهد بود.

تهران هوشمندکپی رایت © 1397 کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.
logo-samandehi
;